Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kawaiii

    csendes újonc

    Üdv néktek.
    Olyan problémával szembesültem hogy a frissen vásárolt laptopom ( Acer Aspire E15 (E5-572G-52YV)) wifije eléggé gyengélkedik. Ha többen használják a hálózatot akkor szakadozik, hihetetlen lassú lesz, vagy feldobja hogy a hálózat korlátozott (míg a hálózatot használó többi eszköz nem produkálja ezeket) Nem magával a hardverrel lesz gond (mármint a wifivel) ugyanis egy külön tp linkes vacak is rosszalkodik ehhez a laptophoz csatlakoztatva (tp link TL-wn727n). Valami beállítási baja lesz (szerintem, de ha van egyéb ötletetek figyelek, én egy szakmai tudás hiányában szenvedő átlag felhasználó vagyok).
    Ez a laptop egy Qualcomm Atheros AR956x wifit tartalmaz ha ez számít (legfrissebb driverrel). De itt egy aidás rendszer összegzés:
    https://onedrive.live.com/redir?resid=45B21BC21B1967E6!115&authkey=!AKkyKiv8O7hH_uc&ithint=file%2ctxt
    Ha már valaki veszi a fáradságot hogy rászánja az idejét arra hogy segítsen az a minimum hogy megadok minden infot, ha bármi másra van szükség írjátok kérlek mire.
    Előre is köszönöm

Új hozzászólás Aktív témák