Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keeperv85

    nagyúr

    válasz Titmouse09 #29597 üzenetére

    "Első körben azért nem tudod a pc-ről elérni a setup felületet, mert a 192.168.0.* hálózatban vagy, a router pedig eleinte a .1.* aztán .5.* hálózatban. Míg ez a kettő nem egyezik addig biztos nem fogod elérni."

    Még jó hogy van Wifi-s eszköz.. remek! :U

    "Ha igen, akkor próbálkozzunk már meg statikus címmel (ip 192.168.5.20 maszk 255.255.255.0 Átjáró 192.168.5.1 dns pedig a szokásos 8.8.8.8) és nézzük meg van-e így net."

    Nincs. Hálózat sem...

    "Aztán amikor a router ip - local ip address címet megadod (az a screenshot ahol 19:19 az idő), ott a Gateway is ugyanaz legyen, mint az ip address. (Itt akkor kellene mást megadni, ha több router lenne lan - lan kapcsolatban)"

    Megtörtént. :K

    "Fontos még! A services - services menüben van dhcp-ről egy rész, azon belül used domain. Itt milyen lehetőségek vannak? Ha van próbáld meg a lan & Wlan opciót.
    Ha ez megvan és a PC még mindig nem kapott eddig normális 5.* címet, akkor talán most jó lesz dinamikusan is."

    Van olyan, amit írtál, beállítottam, a helyzet nem változott.

    "Végül érdekelne még, hogy a tablet milyen ip konfigurációval rendelkezik. Ezt könnyen meg lehet állapítani például ezzel az egyszerű appal."

    A router típusa:

    Belkin f5d7230-4 v1444

    Tudom, tudom... már a kukában lenne a helye... régi, lassú, most még problémás is... :F

Új hozzászólás Aktív témák