Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz Ernest. #28668 üzenetére

    Még ha jól is csinálod és úgy is látszik, hogy belevág az érintkező, akkor se biztos, hogy megvan az érintkezés. Nálam is volt olyan, hogy minden rendben volt, az ér normálisan benne volt a dugóban, rá is volt préselve, azonban mint kiderült, az érintkező pont az ér mellett ment el a műanyag szigetelésben. Ugye ez azért volt, mert olcsó sz@r volt a kábel és vékony az ér, viszont a szigetelés meg vastag, na de itt nem biztos, hogy ez a probléma. Majd csak akkor derül ki, ha újradugózod, vagy előtte levágod és leméred valamivel (multiméter pl, vagy egy elem és egy izzó, vagy bármi, ami a célnak megfelel).

    Ami meg a fogót illeti, anno én is így voltam vele, hogy csak 1-2 alkalomra kellett, akkor azon gondolkoztam, hogy minek vegyek fogót, főleg egy sima RJ45-ös krimpelőt (főleg 2-3 ezer forintért), amikor ott vannak az olyan fogók, amik 3-4 típust is tudnak egyszerre (RJ10, RJ11, RJ12, RJ45) és kb. ugyan annyiba kerülnek. Végül a hosszas keresgélés és gondolkodás után vettem egy ilyen fogót, amit mai napig nem bántam meg, mivel az árához képest nagyon jó fogó:
    Krimpelő

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák