Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Belba

    őstag

    válasz DiabloCorsa #2061 üzenetére

    Igen... AKKOR még úgy is volt, de a beleírt sablon-szöveget én már kiegészítettem a saját szövegeimmel, igy tolódtak a sorok... Több lett!

    Nálam most az alábbiak a 340-354.sorok (=333-346.sorok abban, amit te küldtél!).

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    </tr>
    </table></td>
    </tr>
    <tr>
    <td><table border=''0'' width=''100%'' cellspacing=''0'' cellpadding=''0''>
    <tr>
    <td valign=''top''><table border=''0'' width=''100%'' cellspacing=''0'' cellpadding=''2''>
    <tr class=''dataTableHeadingRow''>
    <td class=''dataTableContent''><?php echo $customers['orders_id']; ?></td>
    <td class=''dataTableHeadingContent''><?php echo TABLE_HEADING_CUSTOMERS; ?></td>
    <td class=''dataTableHeadingContent'' align=''right''><?php echo TABLE_HEADING_ORDER_TOTAL; ?></td>
    <td class=''dataTableHeadingContent'' align=''center''><?php echo TABLE_HEADING_DATE_PURCHASED; ?></td>
    <td class=''dataTableHeadingContent'' align=''right''><?php echo TABLE_HEADING_STATUS; ?></td>
    <td class=''dataTableHeadingContent'' align=''right''><?php echo TABLE_HEADING_ACTION; ?> </td>
    </tr>
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Most akkor HOVA kell és MIT pontosan???

    Még SEMMIT nem írtam be, az előbb csak mutattam neked, hogy úgy jó-e?

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz DiabloCorsa #2061 üzenetére

    Ez valami fantasztikus! :DD

    SOKKAL könnyebb a dolgom, hogy a megrendelések oldalán azonnal oda tudom másolni a sablon-szöveget a Vevők-email-jébe! :C :R :R :R :R :R

    Még szoknom kell ezt a luxust, egyelőre mindig elfelejtkezem róla. :D


    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Új hozzászólás Aktív témák