Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Belba

    őstag

    válasz DiabloCorsa #2023 üzenetére

    Itt vagyok, csak éppen nem tudok most ezzel foglalkozni... :O

    (Minden Vevőnek ma van valami baja!!!!!! RÉMES!)
    Mi van ma???... Hidegfront?... Melegfront?... :W


    Már gyorsan átfutottam, és ahogy lesz egy szusszanásnyi időm, megcsinálom a következő lépést. :R

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz DiabloCorsa #2023 üzenetére

    Na, nekiálltam...

    Először a legkönnyebbet csináltam meg (a Megrendelés oldalon levő beírások)...
    Mindjárt ott elakadtam, hogy kerestem az admin/includes/languages/hungarian/customers.php-ben a ''Hozzászólás'' szöveget és az istennek sem találtam...

    Naná, mert az orders.php-ben van! (Félreírtad véletlenűl, de nekem is leeshetett volna, hiszen ez az e-mail küldés a Megrendelések (orders!) oldalon van...) :W

    Tényleg, itt nagyon hülye magyarítás-szövegek vannak, eleinte nem is értettem, mi ez???... Aztán használatban rájöttem. Na, itt végre átírtam ezt a sok baromságot érthető szövegre.

    admin/includes/languages/hungarian/orders.php :

    17.sorban : ''Hozzászólás'' szöveg helyett ''Válasz e-mail a megrendelőnek'' szöveg lett...

    54.sorban : ''Vásárló megrendelése'' helyett ''Vásárló értesítése'' szöveg lett...

    55.sorban : ''Hozzászólás hozzáfűzése'' helyett ''Hozzászólás értesítéshez'' szöveg lett...

    Feltöltöttem és hibátlanul működik! :C

    ===========================================================

    Na, most nekiállok a többi módosításnak... :U

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz DiabloCorsa #2023 üzenetére

    Megcsináltam az admin/customers1.php módosítást, most már a ''Vásárlók idő szerint'' oldalon szépen sorszám szerint vannak listázva a vevők... :C :DD

    Nálam a 721. sorban volt a változtatandó rész.

    Most csak az a problémám, hogy ha ITT rákattintok egy sorra (kiválasztok egy vevőt, hogy megnézzem, vagy kijelöljem), akkor visszaugrik minden az eredeti admin/customers.php oldalra... :F

    Persze, lehet, hogy a további változtatásoknál fog majd helyesen működni, csak én vagyok türelmetlen.

    =========================================================

    Beírogattam az admin/orders.php sorokat...

    Nálam ez a 299-301.sorok lesznek.

    Sajnos, feltöltés után kiakadt tőle a Megrendelések oldalam! :O :W
    (Teljesen eltűnt az email-beíró ablak, alatta a gomb, szöveg, ez a rész teljesen... Az általam beírt szöveg meg az oldal jobboldalán egy oszlopban íródott ki...)

    Gyorsan visszaraktam az eredeti fájlt. :U

    Sajnos, ez most megint a Fórum miatt van!!!!
    Innen nem lehet bemásolni a php-fájlba hiba nélkül a sorokat!... :O
    Elég egy kis vessző, jel hiánya, vagy a Fórum átírása és kész...

    (Pedig egy csomót tököltem a beírandó szövegeken, hogy adaptáljam a mi webshopunkra.)

    Mit csináljak???? :O :O :O :O :W

    Diablo!
    Elküldenéd e-mailben ezeket a sorokat (TEXT-ben vagy DOC-ban), hogy ne legyen benne ez a Fórum-hiba????

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Új hozzászólás Aktív témák