Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz dqdb #21817 üzenetére

    Twitter-bejegyzésre ez egy helytálló kommentár:
    "I think it's the price to pay for lack of clear and loud communication all along the way."

    De még jobb, amit először belinkeltél, csak hogy itt is meglegyen, a Linux-változatra:
    "And when I say it wasn't a priority, I mean that we didn't even have something that was in a compilable state. A few people had started fixing up the broken code to get something that would compile on Linux in their own free time. After a few weeks of hacking, they were told by management to stop what they were doing and instead focus their volunteer efforts on the project goals, being to ship a Windows and Mac version.

    So the company began the process of forcefully moving developers who'd worked on Linux for over 15 years to platforms they felt uncomfortable and unproductive working on.
    This is a much longer tale, but it tells the story of a company alienating not only their loyal user base, but also a significant proportion of their own developers. The result? Lack of motivation and resignations.
    Well done."

    Hell yeah.

    "Ebben az esetben a profilodban található Portable Passwords mappára mutató symlink vagy junction a megoldás."
    Mármint a Login Data-fájlra (nem mappára), nem? Úgy értettem, hogy úgy nem jelent különbséget, ha erre linkelek. Vagy miért a mappára szükséges a linkelés?

    OK, akkor nem linkelem a teljes profile-könyvtárat, jó tudni erről. :)

    "Állítólag már közel van az a fantasztikus, egyedülálló fejlesztés, amivel képes lesz az új Opera a teljes URL-t megjeleníteni a címsorban. De még csak állítólag, a komoly munkához idő kell, augusztus óta ígérek meg mindig a következő verzióra."
    :D Aztaaaa! És hány ember kell vajon ehhez? :Y Biztos megizzadnak a fiúk rajta... Shame on these losers...

    "Kíváncsi vagyok arra, mikor javítják ki azt az O16 óta meglévő, többször jelzett hibát, amikor egy olyan fület bezársz, ahol a keresősáv nyitva volt, akkor az összes többi fülön az összes billentyűlenyomást a nem látható keresősáv kapja meg, amíg a Ctrl+F Esc billentyűket nem nyomod le."
    Erre én is. Mondjuk mostanában nem tapasztaltam, de nagyon idegesítő jelenség.

    (#21828) LonGleY :
    " a 18-as kapcsán én állítom, hogy stabilabb, mint a valaha megjelent összes Presto-s"
    Azért ez még mindig igen vad állítás. De hát ha neked ilyen tapasztalataid vannak, én elfogadom. Én mást tapasztaltam. :) A stabilnál is voltak omladozások.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák