Keresés

Hirdetés

  • Sand Land teszt

    gp Több mint két évtizeddel az eredeti megjelenése után Akira Toriyama egyik kevésbé ismert mangája videojáték-feldolgozást kapott, hogy újra elmesélje a sivatagban lakók démonok és emberek történetét.

  • Drágább lett a Pixel 8a

    ma De nem annyival, mint vártuk. Az Egyesült Államokban még pont beszerezhető 200 ezer alatt, euróban kifejezve viszont már átcsúszott a magasabb ársávba.

  • 8 kHz-es, jobbkezes PnP egér közeledik a Cherry Xtrfy logójával

    ph A kétféle színben készülő, madzagmentes újdonságban az M4 és M8 Wireless vonalai keverednek.

Új hozzászólás Aktív témák

  • slashing

    senior tag

    válasz Sk8erPeter #19894 üzenetére

    csak egy példa anyám (60 feletti) megbeszéltük mik azok az oldalak amik érdeklik azok kikerültek a könyvjelző sávra plusz ami ezen felül érdekli arra ott a google, youtube stb... vígan elnetezik...

    Nem kellett azzal foglalkoznom nekem sem meg neki sem hogy egy plusz kiegészítő felrak azt megértessem vele hogy ez ezt csinálja és így használd. Kiraktam neki az oldalakat a sávra ő kattint elolvas továbblép. No problem. Mondjuk nem is az operát állítottam be neki. Ezt az új verziót sem raknám elé akár mennyire is lebutították az átlagnak mivel még ezt a legprimitívebb az internet létezése óta jelen lévő dolgot is képesek voltak kihagyni, rohadt nagy szarban lehetnek ha már erre sem volt idő és kapacitás beleírni, mert azt nem hiszem hogy ez a fejlesztés egy ilyen multi cégnél 1 napnál tovább tartott volna az első munkanapját töltő tejfeles szájú programozónak is....

Új hozzászólás Aktív témák