Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfskin

    őstag

    válasz Sk8erPeter #19092 üzenetére

    hú, itt aztán pörög a topic... :Y

    "krómot, meg ff-t sose használnék"
    Miért nem?

    nem tudom. emocionális. egyszer kipróbáltam:
    •nem tudják a tab váltást jobb klikk+görgetővel. ez alap.
    •egyszer le akartam menteni valamit, és nem alapértelmezett, hogy felajánlja, hogy hova. csak beállítgatás után. egyébként lementi egy alapértelmezett könyvtárba (download). ne tegye.
    •ezek után meg sem próbáltam testre szabni a felületét (operából elfér 15 tab egymás mellett és kb 8mm magasak. így sok nyitott oldal mellet sem fogy el a képernyő. csak belassul...
    •plusz: agresszív, "multi" márkastratégia. nem szeretem.

    nekem az avant brovser volt a kedvencem, csak elkezdték a dinamikus szélességű tabot bevezetni (igyekszik kitölteni a képernyő szélességét), amikor nem fix helyen van a bezáró gomb. így mindig ugrálni kell az egérrel, ha be akarod zárni. 30 oldal egyszerre zárása esetén ez lényeges. egyébként egy helyben tartod az egeret és csak klikkelsz. azóta lehet, hogy tudja már kezelni a kérdést, nem tudom, majd újra előveszem.

    meg tudta kezelni az IE kedvenceit, így TCM alatt tudtam őket menedzselni

    egyébként az IE zökkenőmentesen kezeli a gmailt, az opera meg nagyon nyűgösen. összevissza szétesnek a funkciók, a szövegszerkesztés sem működik, rettenetesen akad, új levél esetén 20x kell a szövegmezőbe kattintani, mire aktiválja stb.

    operában az egyik legnagyobb előny ez a közösségi élet, hogy probléma esetén gyorsan van segítség.
    mínusz: sajna elég gyakran kell...

    [ Szerkesztve ]

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák