Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • didyman

    őstag

    válasz Sk8erPeter #18446 üzenetére

    Áh, egy rossz vicc az Opera mostanában :-( A 6-os verzió óta szeretem mindazokért a dolgokért, amiket ti is jól ismertek :D , a 9.23-as volt nekem az abszolút favorit. Néha botlottam nem működő oldalba, de minden más ment flottul, a memóriahasználat megállt 2-300MB körül akkor is, ha 15-20 fül volt nyitva. Azóta meg volt néhány jobban sikerült verzió és egy sor olyan, amit inkább feltenni sem kellett volna, mert annyi hülyeséget csinált, és a memóriafogyasztás ugyanennyi füllel elmegy 1GB fölé (múltkor feltettem egy 9.23-at ismét, és az még mindig megáll 150-200MB körül ezekkel a fülekkel, csak éppen az oldalak fele hibásan jelenik meg :-) ). Most éppen a gmail vacak, a fájlmellékletek kezelése botrányos (miért kellett ezt a gmailnek így elrontania, nem is értem, egy időben volt egy egyszerűbb ablak, ami a tallózáskor több fájl kijelölését is támogatta, az azóta nincsen már, ellenben ilyen idióta levéltörzsbe épülő csík, az van :D), az új levélben nem lehet megkattintani szövegbeviteli mezőt, hogy írjak is bele, vagy a levéltörzsben csak az utolsó betű mögött lehet kattintani és onnan nyilakkal helyre menni, akkor most ez a facebookos marhaság (ezúton is köszi a megoldást rá), nekem sose volt bajom azzal, hogy banki oldalak korlátosan megírt alkalmazásai, vagy huszadrangú, egyedi/elavult oldalak nem mentek, de hogy egy Opera ki mer adni egy olyan frissítést, amin a gmail és facebook, két, az internetet használók által kiemelten látogatott oldalak így működnek, az végtelenül kiábrándító. :-(

    "Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

Új hozzászólás Aktív témák