Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz Szada85 #80494 üzenetére

    Nekem azAstra hatso lökösere adtak 1300 euros arajanlatot, amibe kb 1 km/h val nekitolatott egy neni a parkoloban :D kertem a lovet es otthon ujrafenyeztettem olyan 40-60k ert asszem :)

    A mit fent linkeltem storynal meg a passat szürke tükörhaz fedelet kellett cserelni, mert kivülröl semmi nem latszott, de sajna a belsejeben letörtek a müanyag pöckök....ez potom 300 euro volt. Biztosito kifizette igy igazabol ez is erdektelen, de azert akkor is durva :)

    Pont ezert kellett most ezt az OBD kütyüt megvennem, mert lejart a TÜV (nem vettem eszre :((( ) szoval gyorsan meg kellene csinaltatni....viszont ugye amit multkor irtam, hogy szorakozik az EGR azt még nem tudtam megoldani (nyilvan otthon csinaltatom meg...ja es amugy azota megint egyszer sem csinalta :U ) es a hibakod még benne van a rendszerbe....na ha a TÜV nel ezt meglatjak, akkor nyilvan nem adják meg javitas nelkül a papirt es gondolom egy 4 millio euroert ki is cserélnék nekem :D :D .

    A kütyü megjött amugy, csak azota meg tovabbra is a ceges kocsi van nalam, igy nem tudtam kiprobalni, hogy müködik e a törles

Új hozzászólás Aktív témák