Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F_Gergely

    őstag

    válasz zolikaDB #27732 üzenetére

    Motorikusan komplett fel lett újítva, új adagoló, új fékek, új szilentek, új stab pálca, új kormánykapcsolók, kapott új üléseket meg kárpitokat szóval egy zsák pénzt ráköltöttem.
    Nekem a problémám az hogy 4 hónapból kb. 3-at volt szerelőnél, és hiába eszik 5-6 liter között, marhára zavar hogy csörög a belseje, zörög minden műanyag az illesztésnél, és 100-as tempónál olyan menetszelet lehet hallani mintha le lenne engedve az ablak. Beázni nem ázik be sehol de gondolom a gumi kérderek nem szigetelnek megfelelően vagy a fene tudja. Most szerdán szerintem a klima kuplungja ment szét, de még nem beszéltem a szerelővel. És igazából már az dühít hogy van autó de nem tudom használni, de amikor nálam van akkor is csörög-zörög a belseje. Igazából már elfogyott a türelmem, tisztában vagyok vele hogy kb fél millát bukom vele, de inkább bukom most ennyit, mint később többet, mert nálam valahogy minden szar tönkre megy... Én tudom hogy ez nem a típus hibája, hanem az előző tulaj volt egy hanyag, és igénytelen f@sz, csak én meg mindenáron kocsit akartam venni, azt jó balek voltam :(((

Új hozzászólás Aktív témák