Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz venember83 #10685 üzenetére

    Töketlen balfasz nemzet. Ez a probléma. Senki nem meri vállalni az áldozatot a közösségi cél érdekében. Önzőség minden szinten. Ha én tudok 100 embert aki mellém áll és ugyanazt akarja, akkor le vagyunk gárdázva. Ha 10-en megyünk akkor sebesültek, rokkantak esetleg halottak leszünk a sokszoros túlerővel szemben. És nem lesz 100, 500, 1000000 önkéntes aki vállalja hogy akár túlerővel szemben is ugyanazt akarja, ha közben bármikor leszúrhatják, fejbebasz... verhetik, stb. büntetlenül és önkényesen. A rendőrségnek elvették az erejét a jogászok, "alkotmány??-jogászok", honvédség nincs, gárdát irtják, népszavazás nevetséges, ahhoz írni is kéne tudni, és olyankor az írástudó jónépre van szükség, nem pedig a tömegekre akik mindig alá tudnak karcolni egy X-et egy karikába, hallgatva a pártharácsharcosokra a hatalomért mindent elv szellemében. Sem egyenként, sem tömegben nem vagyunk erősek. Az emberi szervezet millió sejtből áll, mégis felemészti a tumor, mert nem kilöki magából, hanem táplálja. Itt ugyanez a helyzet. És amíg mindenki birka, vagy ha nem az is, tudja hogy az iGAZSÁG útvesztőiben elveszik amit elkezd, addig nincs megoldás. Amíg a politikusoknak megvan a pénz mindegy mit csinálnak, addig nem fogják az ország egészének érdekeit nézni, és kitakarítani a tumort törvények, szabályok megalkotásával és mindenen keresztülvivésével, föntről, a jog és törvények eszközeivel. Aztán itt a remek EU kérdés. Megszabnak kötelező emberi?? jogokat, miközben fingjuk sincs a nyugati törvényhozó arisztokratáknak arról hogy a mi szintünkön mi folyik itt. És a jogok mindenkire vonatkoznak, csak jobban a kisebbségre, míg a kötelezettségek fura módon csak a dolgozó többséget(vagy már az a kisebbség?) érintik. És ahhoz is kibaszottul értünk, mi magyarok, igen, mogyorók, hogy ha valaki úgy dönt hogy nem lát más megoldást és elmenekül, mert tudja hogy nagy áldozat, de az önfeláldozásért viszont nem adnak kenyeret sehol, pláne nem otthon, akkor a tömeg, az irigy tömeg a pokol 3. szobájában a kurvanagy üstben szépen rángatja visszafelé, elhordja minden szemétláda hazaárulónak, de legalábbis utánaköp egy nagy turhásat ha mégis elszabadul.
    Szóval a senki nem tesz semmit nem igaz, csak amíg én tudom hogy kevés vagyok, és tudom hogy bármit csinálok is, az egyetértő, hőzöngő hasonló véleményű tömeg elpárolog mellőlem amint valamit csinálni vagy vállalni kell, aztán egyedül maradok szembe a milliós méretű tumorral, addig sajnos eredmény nélküli eltaposott önfeláldozás lenne bármit is csinálni.
    Már megint belementem ebbe a témába, ahelyett hogy elmennék végre a kibaszott minimális japán céges fizetésemből a melóra napi 9 és fél órát rááldozott időm után egy tisztességeset bebaszni és elfelejteni ezt a sok faszságot ami körbevesz minket.

    És elnézést a szókimondó szövegért, legközelebb odafigyelek.
    Na most mentem táncos-zenés-italozós-csajozós szórakozóhelyen tüdőmérgező füstöt szívni és jól érezni magam.

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Aktív témák