Hirdetés

Aktív témák

  • frame>24

    addikt

    válasz Cs.Orsolya #42585 üzenetére

    Azt egyébként én sem szoktam szeretni, hogy minden 2. weblapon beugrik egy segg, vagy egy csöcs, és ugye a működő ösztönös érdeklődés következtében marha mód el tudja vonni a figyelmet, de tényleg. Most képzeld el: pl. át akarom váltani a centrifuga fordulatszámát az adott rotor-sugár ismeretében g erőre, egy netes konverterrel, és tuti , hogy a 3. találatnál valami dombormű is be pop-uppol ott nekem. :C :U Most ezek után váltasam meg a világot?!... ("reklámozzon Ön is nővel")

    Ettől függetlenül nem frankó, hogy nyűgös vagy, és közben írod, mi meg szánalmasak vagyunk:
    ezt tkp. sose értettem Benned, Orsi, vannak napjaid, mikor még itt a fórumon is bejelented, hogy szikrákat vetsz, és mégis, tovább hergeled is magad.

    De mindegy, én is szoktam hergelni magam, csak nem itt, szerencsére nekem erre itt vannak a munkatársaim. ;] ;]

    [ Szerkesztve ]

    ▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Aktív témák