Hirdetés

Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz pohár #13594 üzenetére

    Régen a cocalista időkben minden pénztár mellett ki volt írva, hogy "Pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el" Most már nincs ilyesmi?

    tildy: nem számoltam, de itt nálunk novembertől mostanáig kb 4 vagy 5 olyan alkalom volt, amikor 5 centinél nagyobb hó esett, és legalább egy napig meg is maradt. Gyerekként nagyon élveztem, meg azt a csendes sűrű karácsonyi hóesést most is, mikor az autók elcsendesednek az aszfalt havassága miatt, és minden olyan télies, és csizmát kell húzni mert a cipőbe már bemegy...de sokáig az sem jó, és már nem vagyok gyerek, már több bajom akad a hó miatt, mint örömem. Mondjuk ha nem kéne majdnem 10 órát eltöltenem a napból azzal hogy munkahelyen vagyok vagy oda utazom, pedig még messze sem lakom, akkor biztos jobban élvezném még mindig. Vagy ha errefelé is csak évente 1-2 centi esne egyszer vagy kétszer. De így hogy hideg is van, napsütés is hetek óta alig van, köd meg felhő, meg eső, meg hó annál többször, így már nem olyan jó. Télen legyen tél, de ha lehet ne túl sokáig. :) Igazából nekem a napsütés hiányzik

    [ Szerkesztve ]

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Aktív témák