Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dropi

    aktív tag

    Na srácok, akkor ebben kérném a tanacsotokat. LG-ert nem ugralok, Samsungban nincs DV-ami rohadtul bosszant, de azért csak beletettem, mert amúgy ezt elég jó árérték aranyunak nézem. Meg sztem az A2 LG is is elég jo aron van ennyiert. De mivel ti vagytok a szakik, érdekelne, hogy szerintetek, melyik a legjobb ÁR-ÉRTÉK arányú vétel. Ami nekem kell, azt bármelyik tudja sztem, de van pár súlyozó tényező.
    - Szinte csak sportot nézek a teveben, szal nem örülök ha szaggat, viszont a Smooth Motiont mindig maxon járatom, így ha az megoldja, engem nem érdekel, ha a szélein kicsit elmosodik a kép.
    - Nem vagyok vajtszemu, azt szeretem, ha a fényerő meg a színek lerobbantják a fejem, sosem nézem a filmmaker módot, sokkal inkább a Vivid beállítás a baratom és a korábbi oledek, mind 100as OLED fenyen mentek SDRben meg HDRben is.
    - Lesz Series X is, de az imput lag sem érdekel.
    - Oprendszer szerint leginkább a Philipset vennem, de az a gyanúm, annál van itt jobb vétel.
    Köszi a segítséget előre is.

    [ Szerkesztve ]

    Philips 55OLED718/12 - Xbox Series X - Google Pixel 7 Pro - Xiaomi Watch S1 Active

Új hozzászólás Aktív témák