Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norbertoth

    senior tag

    Itt is lehet egyedileg állítani, nagyon mélyen beleástam magam és a CX és BX között alig van kül, a cpu-t leszámítva ami valami plussz szűrőmódot vagy mit tud. Mielőtt vettem itt is érdeklődtem melyiket érdemes venni, a válasz az volt hogy jelentős kül. nincs. 14 napos elállási időszakon belül vagyok, de ezt nem hiszem hogy cserélnék a két szép szememért, illetve óriási macera lenne ezt a tv-t visszacsomagolni eredeti állapotába, főleg ha az eredmény közel ugyanaz lenne márpedig ahogy bújom a netet közel ugyanaz műszakilag. De nem tudom, mindenesetre nagy dilemma volt melyiket vegyem, mert lényeges volt az árkül.

    szóval ha ki van kapcsolva a TruMotion egy gyötrelem, bár kinek mi de az én szemem nagyon zavarja a remegő mozgásmegjelenítés. Kompromisszumos de nem hiszem hogy egy oled-nek így kellene működnie ha olcsóbb is hogy egy egyszerű képmegjelenítés nem megy folyamatosan. Persze valamivel el kell adni a drágábbikat :U

    • iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

Új hozzászólás Aktív témák