Hirdetés

Aktív témák

  • _ak_

    addikt

    Sziasztok!

    Aprón látni ilyen termékkulcskártyát. Ezt is egyszer egyszer lehet aktiválni egy gépre? Mármint ez is ilyen alaplaphoz kötött dolog, tehát esetleges gép csere esetén már nem használható fel?

    Meg gondolom a kártya megléte még nem jogosít fel egy lehetséges későbbi office upgrade-re, tehát ettől még nem lesz legális, csak pusztán frissíthető a win update-en keresztül?

    Ill, lehet találni angol nyelvű officet is és sok helyen, magyar nyelvi csomagot ajánlanak hozzá. Ez mennyire működő megoldás, ténylegesen magyarítja az adott alkalmazást (magyar menü/helyesírás ellenőrző)?

    Lenne még egy kérdésem:

    Egy olyan gépre szeretnék telepíteni office-t (jelen esetben a 2007-es volt), ahol 3 felhasználó van, egy admin, kettő általános jogú. Én naivan azt hittem, h ha az admin fiókból feltelepítem, akkor onnantól a másik két fiókból is használható lesz, de nem így van.
    Szépen kiírta, h nem ehhez a felhasználóhoz lett telepítve és vmi olyasmi, h futtassam le itt is a telepítőt. Meg is próbáltam, de a szokásos javítás törlés, meg talán a hozzáadás volt. Kipróbáltam a javítást, de nem h nem lett jobb ettől, most még az admin fiókból megnyitva is a fenti szöveg fogad. van ennek vmi trükkje vagy elsiklottam egy nyilvánvaló dolog felett, netán nem is lehet így megcsinálni mindhárom fiókra?

    Let's begin, de gozaimasu!

Aktív témák