Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    Ti biztos, hogy mar reg tulvagytok ezen az egesz tolmacsos ugyon, de en csak ma szembesultem vele. Nagyon meg sem vagyok lepodve, de a kommenteket olvasgatva egyszeruen nem tudok elmenni szo nelkul a sotetseg mellett. Amikor azon porognek emberek, hogy egy ilyen magas szintu koztisztviselonek miert is kene beszelni idegenul, neki nem az a dolga, atyaeg. Bakker, mar 16 eve se kaptam volna sima rendszergazdai allast se angol nelkul, meg azota se jutottam volna sehova, aztan hol vagyok en egy nav vezertol? Meg egyaltalan, hogy a francba tudott megfelelo vegzettseget szerezni nyelvtudas nelkul? Ez a no a pozicioja reven olyan emberek szintjen mozog (es kene egyenrangu targyalopartnernek lennie), akik 4-5 nyelvet beszelnek anyanyelvi szinten... Hihetetlen es felfoghatatlan szamomra ez a korlatoltsag.

    Remelem amugy egyertelmu, hogy a hozzaszolasom nem politikai jellegu, azt a reszet magasrol letojom.

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák