Hirdetés

Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz BlacKSouL #530 üzenetére

    Na jólvan, most megint olyan q éhes lettem..

    Más: Megyünk ma nagyanyámhoz, falun nagy kert(már nincs beültetve, csak a fű nő rajta), családi ház. Nézek be a kertbe, és egy megtermett boci néz vissza onnan szép nagy szarvakkal. Először megijedtem, hogy erdey_a rámküldött valakit, de aztán láttam hogy igen jámbor fajta, semmi köze a vérhez, mégha boci is, hanem szépen ki volt láncolva a kert közepére, és ott legelészett. Na mondom ez már nem olyan mókás, gondoltam egyedülélő nagyanyám egy infarktus után néha magát is alig bírva beruházott egy tehénkére, de aztán felvilágosított, hogy az egyik szomszédtól kérte kölcsön mint bionikus fűnyírót, hátha mérsékli a hóhullás előtt a jócskán szárba szökkent füvek, gyomok erdejének tömegét. Szóval csak napközbenre kaptuk meg, az éjszakát otthon tölti. Ha kb egy hétig odajár, akkor egész szépen lenyírja a kertet, nem lesz vele gondunk. Meg amúgyis, nem kis mértékben emeli az ember hangulatát egy ilyen jámbor jószág. Én kb 10 percig nézegettem, de utánna vigyorogtam mint a vadalma, de ez csak később tűnt fel. :D
    Pedig amúgy nem szokatlan az állatok közt lennem, régen volt csirke, liba, kacsa, nyúl, birka, malac. Csak a nagyobbak maradtak ki, tehenünk nem volt, lova meg csak a módosabbaknak, meg ahol több férfi is volt a háznál, úgyhogy ők nekem is kicsit szokatlanok.

    [Szerkesztve]

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Aktív témák