Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • oceanearth

    őstag

    Sziasztok!

    Leírom a tegnapi ''élményemet''
    Tegnap 5 barétommal elindultunk megnézni a tüzijátékot és az AIR Race-t, mivel 40 fok volt, nem sokáig bírtuk és spuriztunk jó hideg sörért, nem bírtuk melegt, álmunkban sem gondoltuk, hogy ez lehet a vége.
    Elkezdődött a tüzijáték, örültünk, mert jó helyünk volt nem messze a március 15.-e tértől a villamos sineken álltunk az első sorban. Elkezdődött a tüzijáték, majd jött a vihar, először azt gondoltuk, csak simán elázunk, na bumm, történt már ilyen, azonban amikor lecsapott a vihar, elkaptuk egymást és rohantunk át a 2es villamos korláton (kép mellékelve). Mikorra megtettük azt a kb 5-6 métert, akkora már bőrig áztunk, itt éreztem, hogy nagy a gond és ekkor találtunk egy öles fát és behúzódtunk mögé. Ekkor eszembe jutott, hogy túl nagy a szél és ki fognak dőlni a fák, jobbra néztem már kidőlt egy fa nem messze tőlünk. Ekkor valaki üvöltött, hogy vigyázz dől a fa, én is üvöltöttem, majd ellöktem a barátaim balra én meg jobbra ugrottam, ekkor valahonnan rámesett egy több méteres faág, szerencsém volt, mert nem ért az egész része. Ezek után a hirtelen sokktól a képen mellékelt helyre feküdtem, itt kb 20-30 mp-t lehettem és elkezdtem gondolkodni. Töben feküdtünk ott, mintha heringek lennénk. Miutén végig gondoltam a helyzette és realizáltam, hogy itt csak ázok és a telómat is ki kéne kacpsolnio, hogy ne kapjon zárlatot, döntöttem és elkezdtem futni. Átfutottam a parkon egy felújítáűsig, ahol befértem az állványzat alá, itt már többen üvöltöttek, hogy kapcsolja ki midnenki a telefonját, hogy ne kapjon zárlatot. Itt vacogtam egy keveset, majd irány a Mc'Donalds. A barátaimat próbáltam megkeresni, akikkel azóta nem találkoztam, hogy közénk zuhant az a nagy faág. A mekibe ittam egy teát, majd futottam haza, szerencse, hogy a Baross utcában lakom, így nem volt olyan messze.
    Hazaértem, forró fürdő, majd egy másik telón, fölhívtam a barátaim, ők elmondták, hogy vszínű, hogy az a faág, ami rámesett(ez nem biztos, lehet hogy másik) maga alá temetett egy nőt és ők szedték le a fát a nőről. Ekkor már ők is szétszakadtak és összesen 4-5 ismeretlen ember szedte le a nőről a fát. Állítólag megúszta komolyabb sérülésektől, de ezt ők sem tudták megerősíteni.
    Szóval ennyit tudok mdoanni a tüzijátékról.
    Kép: ( a piros csaík jelöli a helyet, ahol feküdtünk)
    [kép]
    [link]


    Engedelmeddel javítottam.
    Viktor0610

  • oceanearth

    őstag

    válasz Josh #4995 üzenetére

    szia!

    elyőn az, hogy egy albi, sokkal tisztább, rendezetteb, nagyobb, otthonosabb mint egy koli. fel lehet vinni a csajokat, ha bnőd van, nem kell emgkérni a szobatársakat, hogy egy fél órára menjenek el. lehet nyugodtan tanulni, nem zavar senki. továbbá, addig alszol ameddig akarsz és amikor akrsz, nem kelt fel senki. nem kell 2-3 másik ugyanolyan nemű személlyel összezárva lenned. van normális konyha.
    igazándiból hirtelen ennyi előnye van.
    hátránya:
    jóval drágább. a koliba a legrosszabb esetben is 10 méteren belül találsz olyan embert aki elmagyarázza azt amit nem értessz. a koliban rengeteg buli van. a szabtársak jóban, rosszabn kitartanak és életre szóló barátságot szoktak kötni. kell találni még pár em,gbízható embert akikkel közösen bérelsz

    hát így kb. ennyi.

Aktív témák