Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Joco

    aktív tag

    válasz Kokkantas #3359 üzenetére

    Most akkor tényleg nem értem mit akartok. Ha már odatoltam a képem, akkor végigvárom, hátha az utolsó 10 percben kerül elém 3 lap, amit csak le kell másolni. Hamár jelentkeztél, meg odamentél, ne mond, hogy azt a 2 órát nem tudod rászánni. Az hogy BSC-ben mi van, nem tudom, régen még úgy müködött, hogy az első alkalom, mikor nem mész oda, tehát nem jelensz meg, sehova nem számít. Ha jófej a tanár, akkor meg alapból lehúz és nem számít alkalomnak. Szóval innen nézve az odamegyek és 2 perc múlva eljövök, a legnagyobb lúzerség, mert kapsz egy karót, eggyel kevesebb alkalmad lesz, kifizeted a pótdíjat és még el is cs*sztél fél-1 órát az életedből :U

    ''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

  • tildy

    nagyúr

    válasz Kokkantas #3359 üzenetére

    Te egyébként hol vagy villamos?:D Nem gáz, ha egy évvel a rendes villanyszigó után teszem le a szigót szerintetek? Tényleg nicns időm megtanulni 1 nap alatt 3 félévet. Előzőleg (januárban) sem sikerült...
    Mondjuk így nem választhatok modult. Lehet behalasztok vagy valami. Villany szigó nélkül nem mehetek tovább, csak sallangtárgyakkal... (Bár talán elektro3t , digit 2t fel tudom venni...)

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz Kokkantas #3359 üzenetére

    veletlenyul se vedd szemelyed ellen iranyulonak, semmi bajom veled, de:
    az ilyen, aki ugy megy vizsgazni, hogy majd csak tud valaki segiteni, meg puskahalmokkal szerelkezik fel, az mi a fasznak megy egyetemre/foiskolara?
    16 eves korod utan nem vagy tankoteles, elmehetsz szart lapatolni is
    akiben meg van annyi, hogy probal tanulni, esetleg meg erdekli/erdeke is, es nem az ilyenekre epit, azt meg kiszorjak

    szoval megegyszer, nem szemelyesen neked szol a kerdes, barki valaszolhat, aki erintettnek erzi magat
    koszonom

Aktív témák