Hirdetés

Aktív témák

  • Joco

    aktív tag

    válasz QuarK #3413 üzenetére

    A felhigult felső oktatás egyértelmű. A fejpénzzel alapjaiban gyalázták meg az egészet. De hogy ne érezd annyira rosszul magad, az általános és középiskolák szintjét is sikerült lerángatni a béka feneke alá...

    VladimirR: én pl. azért puskáztam, mert volt pl. egy félévben 6 vizsgám, abból az egyik mocskos módon nem értettem, miért kell nekem, köze nem volt ahhoz, amivel foglalkoztam, éppen ezért a legcsekélyebb mértékig nem is érdekelt. Ha lett volna rá időm, megtanulom 3 nap alatt és másnapra elfelejtem. Értelme ugyanannyi lett volna, de mivel 1 napom volt... Persze lehet azt mondani erre, hogy sokkal okosabb emberek találták ki a tanrendet és erre még egyszer szükségem lehet, de azért lássuk be, hogy ez már nem alapműveltség és 2x évesen vlki csak el tudja dönteni, hogy vlmi a szakterületéhez tartozik-e vagy sem. Ha mégsem, akkor nem oda való, mert onnantól kezdve jogos a kérdés, hogy választ szakirányt...

    ''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

Aktív témák