Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Bash

    őstag

    válasz tiv83us #3034 üzenetére

    ''ui:es meg az olyan hatranyokrol nem is beszeltem, hogy nem lehetsz masnapos, nem rakhatod rendbe az asszonyt egesz ejjel, nem lehetsz kimerult...stb.''
    :DDD Hogy te milyen naiv vagy! Ex-melóhelyemen voltak durva bulik/balhék/orgiák, de a Southwest Airlines pilótái/légiutaskísérői mindenkin túltettek. Minden este! Legtöbbször este/éjszaka dolgoztam, láttam ezt-azt. ;) Belegondolni is rossz, hogy másnap ugyanezek az emberek irányítják a repülőgépeket tele utassal.

    Más: tegnap este jelent meg a boltokban az új Xbox 360, hihetetlen mekkora hype volt. Az emberek fél napokat vártak, szinte lekempingeztek az áruházakban, földön ülve/feküdve társalogtak. Eredmény: sehol nem maradt egy darab konzol sem, és állítólag MS következő szállítmánya jövő januárra várható.
    A benzin ára 2-3 naponta folyamatosan csökken, kb. egy éve volt ilyen olcsó az üzemanyag. Hurricane Katrina után pár héttel $3.38-ért kaptam egy gallon Premium-ot (93), most már a jobb helyeken $2.30 alatt/körül mérik gallonját. :C

    http://bashtravel.com/

Aktív témák