Hirdetés

Aktív témák

  • Old Death

    senior tag

    előbb egy egyén (azóta banolva lett :U ) lef@szozta az öcsém, pedig csak bátyám van...
    mi alapján minősít egy homo sapiens egy másik egyedet? ha még nem is látta? megjegyzem én is megkaptam a magamét :D
    minap is volt egy hasonló szitum: beszélgetek egy haverral és pont akkor ment el mellettem az egyik legjobb barátom (már 20 éve ismerem (együtt nőttünk fel, szomszédok vagyunk) metál bandában zenél és tetkója van a 2 alkarján egy ilyen felirat: jobbkar: True Soul balkar: in Dead Body (ez igaz is!) a jobb karon lévő az olyan mintha tűzben égne a másik, meg olyan mintha jégben lenne... igényes szép munka, bár nekem nem tetszik (megjegyzem maga a tetoválás mint bőrdíszítő dolog nem tetszik)) erre mondja haverom, h nézd már meg ezt a gyereket mint egy csóró, meg egyebek nem írom le... most az ember kinézetéből már minősítik is az embert? egy igazán jó, segítőkész barátot, mert van tetkója már le kell **-ni?
    van egy hasonló sztorim: szeptemberben haverom találkozott egy hajléktalannal (diplomás!) aki vállal külön órákat matekból, fizikából, kémiából... decemberre már összeszedett annyi lóvét, h ki tudjon venni egy albit (voltunk nála matek korepen is) most már ''normális'' körülmények közütt él, de pl.: amikor meglátok egy hajléktalant az utcán mindig ő jut eszembe, h kitört ebből a világból (nem írom le, h hogyan került oda) összeszedte magát és változtatott a világon... megjegyzem nem állszenteskedésből v pusztán igen ez az Old Death egy fasza csávó miatt teszem, de amikor hozzám jön egy hajléktalan és nincsen cigaretta v alkohol szaga és értelmes dologra kéri (bár nem tudom mire költi), pl.: hajléktalanok újságját árulja v ételre kéri, nem cigire, meg piára akkor én adok neki vmennyi pénzt neki, haverom, meg egyszerűen fogja és kiborítja a pénzttárcáját az össze aprót nekiadja... múlkor vmi 600Ft-ot adott neki... utálja az aprót és így szokott ''megszabadulni'' tőle...
    ez jó hosszúra sikerült, de azért született, h hátha aki ezt olvassa elgondolkozik ezen a dolgon, és nem ítéli meg az első blikkre, v nem írja le az embereket. :)

    ''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

Aktív témák