Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csavarnyuzo

    őstag

    válasz gekkoXT #8104 üzenetére

    Az élménybeszámolódhoz hozzáfűznivaló: fogyasztói társadalom.
    Viszont gratulálok, hogy 4 nyomtató meghibásodásából mekkora következtetést bírtál levonni. :W
    Amiket én láttam az általad leírt hibával, azok több mint 90%-ban for use tintával voltak használva. És nem 2 év alatt látok 4-et, hanem 2 hét alatt... Nyilván megdöglenek az eredeti tintával is, csak nem ugyanaz az arány.
    Képlet egyszerű:
    - ha sokat nyomtatsz, akkor sokat spórolsz a for use tintával, vagyis megéri azt használni annak ellenére, hogy minden bizonnyal hamarabb megy tönkre a nyomtató
    - ha keveset nyomtatsz, akkor amennyit spórolsz a for use tintán -keveset-, azt elbukod az elromlott nyomtatód helyett új nyomtató vásárlásával

    Hasonlat: egy mostani dízelbe tankolj szutykos gázolajat. Várom az eredményt.

    A pirosat kell elvágni.

  • zotyesz 1

    tag

    válasz gekkoXT #8104 üzenetére

    teljesen egyetertek veled....a canonoknal a B200-as hibakod szokott elojonni, amit a gyarto direkt igy old meg elektronikusan hogy tonkremenjen a gari utan.....es meg azt szajkozzak,hogy gyujtoben kell leadni az elektronikus hulladekot,hogy vedjuk a kornyezetet......a nagybani kornyezetszennyezes ott kezdodik,hogy az oriascegek direkt szemetet gyartanak,a kisember meg szeparaljon...ha nekem a canon nyomtatom B200-at fog valamikor kiirni,akkor azonnal a kukaba repul,vagy szemetdombra,nem adom le semilyen ujrahasznosito gyujtoben.....amugy mas dolgokat szeparalok (papir,pet,stb...) de ez felhaborito ami szemetet manapsag ezek az oriascegek a minel nagyobb haszon erdekeben termelnek

Új hozzászólás Aktív témák