Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz Fricu #45590 üzenetére

    Ha már "anti-reklám"... gondolom mindenki emlékszik, hogy az Extreme Digital ~1,5 hónap alatt utalta vissza (elállás alapján) a pénzemet, és azóta nem is rendeltem tőlük. De most volt a Black Red Friday náluk, így rendeltem és ez a tapasztalat:
    - az 5.990 HUF áron rendelt (és visszaogazolt!) Diablo III PS4 játékot eredeti, 13.490 HUF-os áron hozta a futár :U
    - a szintén akkor, 40% árkedvezménnyel rendelt AudioQuest Black Lab Sub kábelből 2 db érkezett (ez mondjuk ajó áron), holott külön lemondtam az egyiket mailben amikor megláttam, hogy a saját adataim alatt ebből 2 db került be valami miatt (még vissza is írtak, hogy ez az oldalhibája, de mert a kedvezményes árú termékekből csak 1db rendelhető ezért ne aggódjak emiatt!)
    Nem tudom, hogy az országban én vagyok-e a legpechesebb ember ezzel a webshoppal kapcsolatban de azok ott... hogy is mondjam... Az a posztkommunista vicc jut eszembe, mikor a központot felhívják, és okos elvtársat keresik. :O

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

Új hozzászólás Aktív témák