Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zeratul

    addikt

    válasz adamssss #9652 üzenetére

    Mérnöki programokban, Quadro és FireGL kártyákat használnak, az meg más kategória mint az asztali. A Cuda meg lassan EOL, főleg hogy az Intel is nyomulna a profi fronton az APUjával.

    Játékosok elenyésző vesz felső kategóriás VGAt, középkategória meg nincs a Keplerből jelenleg. Cape Verdére mi is volt a válasza az nVnek? Egy csonkított 560. A részesedés meg csalóka mert a intel uralja a vga piacot tudjuk hogy mivel. :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • ne_nezze

    aktív tag

    válasz adamssss #9652 üzenetére

    foglamam sincs miért címezted ezt nekem (is) mert:
    sehol nem írtam h a 7xxx a jövő kártyája lenne
    sehol nem írtam integrációról (ami fura is lenne egy ekkor b...ottnagy kártyát elnézve)

    a piaci részesedének meg semmi köze nincs ahhoz h a kepler grafikára atomjó de gpgpura már kevésbé, a 7xxx pedig mindkettőre megfelelő.

    de ha már ilyen fontos neked a piaci részesedést akkor vegyél inteles chipet grafikára meg gpgpura mertbiza ők uralják ezt a piacot kőkeményen.

    Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

  • FireKeeper

    nagyúr

    válasz adamssss #9652 üzenetére

    Reggel, ahogy olvasgatom a fórumot, többen megint azzal jönnek, hogy a GCN-el az AMD már a jövőt láttatja.
    Fantasztikus, és mi nem a jelenben élünk?

    annyira imádom, ez mindig előkerül. legyen az AMD vs nV, vagy AMD vs Intel vita, ez mindig terítéken van. és igazából meg is állná a helyét, ha arról lenne szó, hogy az AMD terméke most szar, és akkor ígérgetnék, hogy majd dejólesz. tudtommal ilyen nincs, se a Bull, se a GCN nem szar, az már más kérdés a konkurenciánál rosszabb bizonyos szempontból (Bull leginkább fogyasztásban, a GCN játékteljesítményben). de itt se 20-30-40-50%-os különbségekről beszélünk, hanem sokkal kisebbekről.

    A másik kedvencem. Az AMD az integrációra hajt.
    nem csak ők, mindenki. köztük az általad említett nV és az Intel is.

    Tulajdonképpen az új kepler mellett kinek éri meg 7xxx-et venni? A játékosoknak biztosan nem. Aki profi házimozit akar annak sem. Aki mérnök annak sem, mert akiket én ismerek mindenki NV-t használ főleg a Cuda miatt.
    miért? játszani nem lehet vele? de. házimozizásra alkalmatlan? közel sem. nincs rá semmilyen mérnöki alkalmazás? valamilyen biztos van. azt nem mondom, hogy minden téren azonosan jó választás a két gyártó, de egy kártya (GTX680) alapján ilyesmit kijelenteni, hogy a konkurencia egész HD7xxx-s termékcsaládja használhatatlan, kicsit túlzás nekem.

    Értem én, hogy ez egy nagyon jó, szép fejlett architektúra, csak nézzük már meg , hogy hol áll az Intel és az NV piaci részesedésben, (meg a tesztekben) és utána fikázzuk a Keplert, és dicsőítsük az AMD-t.
    ugye nem kell mondanom, hogy a piaci részesedés és az aktuális termékek milyensége, versenyképessége nincs közvetlen kapcsolatban egymással? pl az intel részesedése akkor is az egekben volt, mikor csak szenvedtek a netburst-tel és sorolhatnám.

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Új hozzászólás Aktív témák