Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz RI/OS #4089 üzenetére

    Az.hogy valahol előrendelni lehet ennyiért az nem jelenti azt hogy az is lesz az ára.Egyébként igazad van... Qrwa drága,én szóltam amúgy jó ideje ,hogy aki azért várja a fermit mert olcsó radeont akar az mondjon le róla vegye meg most...Jó sokszor leírtam ezt már.

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

  • tome.jr

    addikt

    válasz RI/OS #4089 üzenetére

    Maradjunk akkor annyiban hogy a teljesítményt majd az első tesztek után lehet elemezni.

    Az meg hogy előrendelni mindig csak horror áron lehet szintén nem lehet vita alap. Az ilyen webshopok kihasználják a végletekig felcsigázott júzereket és jópáran meg is fogják venni ennyiért, de nem a pofátlan kiskereskedői haszonnal kalkulált ár lesz a végső ár, az majd a megjelenés után pár héttel fog normalizálódni. Borítékolom, hogy jó pár PH-s kereskedőnek is el fog gurulni a gyógyszere és akár 200k-ra is be fogja árazni, úgy hogy még a nagykerben sem lesz belőle egy darab sem.

    Ha viszont erősebb lesz akár az 5970-nél is akkor reálisnak gondolom a 170-180k árat ;]

    [ Szerkesztve ]

  • VinoRosso

    veterán

    válasz RI/OS #4089 üzenetére

    add hozzá a CF-ös lap & táp kombó árát a 150k-hoz, és máris ottvagy 170knál. Azon kívül nem is biztos, hogy ha megveszel mindent, akkor máris holyday, mert nem minden játéknak elsőrangú a multi gpu supportja ( ha egyátalán van ) + az ATI driver fronton sem mindíg legjobb ebben a tekintetben ( és amúgy sem ). Nekem egyszer volt CF-öm, és többet nem is lesz ( max ha valamiért nagyon megérné, de a 100k< általában nem az a kategória ahol azért veszek valamit, mert megéri )

    (#4120) rocket : szinte kizártnak tartom , hogy ilyen olcsón adják. 1. Nem lesz rajta nyereség 2. Ennél jobb értékkel bír, drágán is ugyanúgy megfogják venni, mert sok nv fan van, aki csak egy erős kártyára vár, szinte mindegy, mennyiért. Ezek az első hónapban úgyis lecsapnak a kártyára, mint a tyúkoka a takonyra, aztán majd ha visszaesik a kereslet, csökkentik az árat. Szvsz 150knál olcsóbb biztos nem lesz a 480, a kissebbik meg 470. Aztán a választástól függően hogy milyen lesz a forint árfolyama, vagy esik vagy nő majd az ára. Ha lesz megint 300as euró akkor inkább az utóbbi :O

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák