Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    válasz Raymond #39439 üzenetére

    A sablon teljesen jó, mert úgy átláthatóak az eredmények, bár szerintem 3-nál több termék egyidejű megjelenítése már túlzsúfolt, a kettő az optimális. A sablon használata semmilyen formában nem bizonyíték a hamisításra. Ha bevált és jó egy bizonyos felosztási forma, akkor miért kéne azon változtatni és miért gond, hogy sokan azt használják?
    Az, hogy sokan 1-2 nap után ki tudják rakni a videót az új termékről, szintén rengeteg oka lehet. Mi lenne ha rosszindulat helyett inkább azt feltételeznénk, hogy a videós kapott egy példányt mondjuk közvetlenül valamelyik AIB partnertől? Ez a valóság, sok youtuber ingyen kap hardvereket. Mi van, ha a videós megjelenés napján vett magának egy példányt? Ilyenre is vannak konkrét példák.
    A világ számos pontján gond nélkül meg lehet venni az új VGA-kat már a megjelenés napján, Ázsiában ez hatványozottan igaz. Attól, hogy Európa mindig utolsó a sorban, attól az ázsiai vagy amcsi/egyéb tengerentúli teszt nem lesz automatikusan hamis, ez elég nonszensz. Tehát a gyorsaság sem bizonyítja, hogy hamisak lennének.
    Igen, CapFrameX és Afterburner esetében is egyedi elnevezéseket lehet használni. Itt jönnek a képbe a kérdések. Miért érné meg a csatornának valótlan elnevezést kiírni? Ha ők bármit kiírhatnak, akkor a hagyományos "írott" sajtó is bármit beírhat a grafikonba, szóval ez nem érv, mert ilyen felfogással a világ minden tesztje hamis lehet, mert nem tudjuk, hogy xy valóban azt a terméket írta-e be amit tesztelt. Le lehet ellenőrizni egy kívülállónak? Nem, ahogy a hagyományos sajtónál sem, sőt a hagyományos írott tesztek többségénél még azt sem lehet tudni, hogy pontosan hogy nézett ki a test scene, míg a a videó tesztekben tökéletesen látni, hogy mely jelenetnél milyen a sebesség. Ha teljesen más terméknevet íratnának ki, akkor az látszana a jelentősen eltérő számok alapján, feltéve ha a tesztkörnyezet is egyezik a többi tesztelőjével, erre az esély azonban nem sok. Egyszerűen a tesztelőnek elhiszed vagy sem. Szerinted a videóteszterek többsége hazudik e téren, míg a hagyományos sajtó nem, de erre sincs semmilyen bizonyíték. Szerintem meg egyik sem hazudik, én rosszindulat helyett inkább örülök, hogy van, aki csinált egy videót erről. Ha a hagyományos sajtóról nem feltételezem, hogy hazudnak, akkor a videó tesztekről sem fogok azt feltételezni, mert az szimplán rosszindulat/kettős mérce.
    Tehát összegezve nincs semmilyen bizonyíték, hogy hamis információ lenne a videókban, de mégis azt feltételezed, nekem ez inkább rosszindulatnak tűnik, mintsem bizonyítéknak. Hogyan kéne elkészíteni egy videó tesztet ahhoz, hogy számodra nem tűnjön hamisítványnak? Mi számít neked akkor rendes tesztnek? Nekem egyelőre úgy tűnik, hogy neked személy szerint szubjektíve nem tetszett a videós teszt formátum ezért automatikusan minden ilyen tesztet hamisnak állítasz be, sajnos nem tudok másra következtetni. Én viszont nagyon is hasznosnak találom a videós teszteket és nem csak én.

    Ezen felül Abu-nak írt válaszomat is ajánlom megtekintésre.

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák