Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Busterftw

    veterán

    válasz GeryFlash #37708 üzenetére

    Igen, csak ez kb ugy jon le, mintha b. belinkelne, hogy az Apple ezt meg ezt rakta le az M1-el az asztalra, aztan Abu benyogne, hogy ez semmi, nem nagy cucc, meg az utcai arus is tud ARM-tol procit licenszelni. :))

  • b.

    félisten

    válasz GeryFlash #37708 üzenetére

    Nem kell hogy sokan elfogulatlannak tartsanak, mert elfogult is vagyok LOL.

    Ő nem egy marketing szakember. Ő egy vezető mérnök és nem szokott orrba szájba nyilatkozni. A HPC Wire egy elég komoly szakoldal, nekik megnyilatkozza évente a dolgokat( 2018 tól hagyomány) válaszol a kérdéseikre aztán kb ennyi. Attól, hogy Abu szerint ez AI Buzzword az Nvidánál attól függetlenül ők 10 éve erre építenek hardvereket és az eladásai jó része a gépi tanulást segíti elő.( utalva az ő kommentjére, pont Pont Abutól nem kellene benyalni nagyon sok dolgot.)
    GPU AI ML tréningben megkerülhetetlen tényezők, havonta jelentetnek meg erre épített eljárásokat, hol stúdió munkákra, hol tervezésre, hol játékra.
    nekem az AI mindegy leszarom mennyire jó vagy rossz , nem is ez volt a vita lényege.
    Egy olyan cég aki ebben meghatározó szerepet tölt be, Ezen nincs mit vitatkozni, ez így van. AZ hogy Abu állít valamit amire sehol nincs semmi bizonyíték, és lekezeli az Nvidiát, bármilyen újításait( lásd RT és Turing) tőle megszokott módon míg a másik oldalon egy fingás is hírértékű és forradalmi.
    Az mellett a Synopsys felsorolja az összes partnerét és Nvidia nincs benne az nekem éppen elég arra hogy ne Abunak higgyek. Most már ugye finomításnak nem Synpsys DSO. ai.-t használ csak ezt meg azt licenszelnek.
    A Samsung partneri viszonnyal tele volt a sajtó és ők is első oldalon reklámozzák.
    Szerintem Nvidia is ott lenne nekik a listán ha így lenne ahogy Abu leírta.Sok céget sorolnak fel..
    Innentől simán elhiszem amit Bill bácsi mond, hogy saját és egyedi fejlesztésük van bizonyos tervezési és gyártástechnológiai eljárásokra, amit nem is értem miért is vonna kétségbe bárki a világ egyik legnagyobb és legpénzesebb Chiptervezőjétől sok éves tapasztalattal AI terén. AZ hogy ez csak bárki szerint az én elfogult véleményem nem gond, de szerintem ez pont nem az én elfogultságomra bizonyíték.. Ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák