Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz #Morcosmedve #2381 üzenetére

    Az még tetézi az árat. De.Itt a Vapor 290X pl. Szebb, egyedibb mint a többi. U.a a hűtőt kaptam meg látszólag mint a Tri-X OC verziók, kis dizájn tuninggal. A Vapor-t mégis dupla golyós csapágyakkal szerelték, a Tri-X-es verziókat siklócsapággyal, amit HSM kolléga jelzett felém. De ez bármelyik jobb és drágább kártyánál adott lehet, mert nem látunk bele mi van a motorháztető alatt. Sokszor nem azért a +30Mhz tuningért fizettetnek ki +20k-val többet, hanem az ilyen kis "apróságokért". Hogy ez kinek éri meg, az erősen szubjektív, és valószínű a siklócsapágy is kibírja a gari időt, ha nem napi 4 órát játszol, bár elég sok a venti gond mindkét oldalon. A golyóssal meg lehet játszol napi 4 órát, és még a gari idő után 1 évvel sincs gondod vele. Ez áll a VRM-re, kondikra, és minden olyan alkatrészre ami ha nagyobb terhelést kap, használódik valamilyen mértékben.

    (#2383) ÁdiBá

    Fent válaszoltam neked is. :) Nem látsz bele. Te a marketingre fogod. Én nem. ;)
    Te arról beszélsz amikor veszel egy Matrix-ot és kapsz hozzá egy csomó vicek-vacak apróságot, extraként. Az marketing, és a kártya valódi minőségéhez semmi köze. De amikor elkérnek egy Lightning, Vapor-ért 180k-t, és kapsz hozzá két tápkábelt meg egy CD-t, ott rá lehet jönni, hogy nem a parasztvakításra mentek.
    És a venti különbség amit fent említettem csak egy...A Borda alá nem látunk be. Csak annyit közölnek, hogy az elérhető egyik legjobb Digi VRM van rajta..."10 phase power with high power Direct-FET technology". De a többibe nem látsz bele.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák