Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz #Morcosmedve #68268 üzenetére

    Aqua,többszörös garanciális probléma,pl törötten kiszálított tv átpöckölése a vevőre.
    E Digi???Ne vicceljünk már.Sorozatos szállítási határidő átlépések (2 munkanapra hirdetik ami jó esetben 3,de inkább több és szeretnek elfelejteni rendeléseket,(mint a legutóbbi monitoromat is amit akkor kezdtek elküldeni miután közöltem,hogy már itt kéne lennie).Ezen felül meg simán átakrtak verni egy akciós Z170 Fataly1ty K6-al,ami mint kiderült bontott volt (törvény tiltja online rendelés esetén,kivéve ha feltünteted az oldalon),4 hónapos volt,tele volt cigi hamuval és a Romániai Tirgumuresbe már egyszer el volt adva ahol a régi gazdija a procifoglalatban az érintkezőket szálirányba elkente és mindezt elfelejtették feltüntetni!:DDD
    Ha nem lennék othon alaplapos kérdésekben simán bekajáltam volna és ment volna a külsérelmi nyom szöveg.
    Ipon?Hát a 980ti wf3-am ami 1 perc alatt 85 fok és nyegyven lépcső ledobása után kb 900mhz-n akart üzemelni (mert a boost órajel nem garantált,tehát nem garis) és csak a 14 napos elállással tudtam megmenekülni jó volt tapasztalatnak,de mondhatnám a test ok/tuningra nincs gari (ja azért veszek csúcs deszkát,hogy alapon használjam a ;K-s procit) MSI Z68GD80-G3-as alaplapomat ami oc alatt bootloop-ba vágta magát :DDD
    Pl a First Computersnél soha nem volt ilyen gondom (pedig jóval kissebb bolt),sőt többször saját pénzen is finanszíroztak nekem csere terméket,míg ők lenyomták a hibás motyót a nagyker torkán,de említhetném Lec-et (pedig elvileg ugye ő nem is bolt) is aki 2db megbontott hűtős Asus 290/290x-et rekord idő alatt gariztatott pedig ugye az Asus nem enged bontani ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák