Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz Abu85 #5843 üzenetére

    Nem kicsit sarkítva fogalmazol: a gyűlölet szó igen erős jelen helyzetben...
    A gond nálad az egyoldalú tájékoztatás: ahogy írtam, az AMD driverekkel kapcsolatban is (legalább) ugyanannyi problémát le lehetett volna írni (pl. GSOD-t is driverből javították, úgyhogy nálam az is ide tartozik, akárhogy csűröd-csavarod).
    Az előző hozzászólásod remek példa: nV-nél felsoroltál 3 negatívumot, a másik oldalról egyet sem. Az nem a "tények mellett állás", ha az egyik oldalról megírsz minden gondot (köztük olyat is, ami az átlagfelhasználónak nem gond, és nem is érdekli), míg a másik oldal problémáiról hallgatsz mint végtermék a fűben.
    Persze az is lehet, hogy sokan (köztük madgie meg én, hogy csak az elmúlt 5 percben hozzászólókat említsem) puszta mazochizmusból váltottak Ati kártyáról nV-re: otthagytuk a tutit a sz*rért, ejnye... ;] Csak azt nem tudom, hogy ezt miért nem így látjuk? :F :U

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák