Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz killer095 #8757 üzenetére

    Elolvashatnád a hozzászólásomat félkövérrel kiemeltem egy szót, nem a 980 Ti teljesítményt támadom. Illetve azt a hsz-t is elolvashatnád amire reagálva írtam. :R Ha valóban nekem címezted a hozzászólást és megnézed a profilomat, rájössz, hogy az első gondolatjeles bekezdést felesleges volt leírni nem is tudom hová tenni. :F

    Másrészt kiderült, hogy cyberkind-nál a draw distance is le van véve, a fű is meg ki tudja még mi mert bugzik neki a játék tőle. Na most nézd meg újra azt a hsz-t amire reagálva nyílt ki a csipám, hogy hogy mehet ultrán, max beállításokkal, bármilyen VGA-n (nem csak 980 Ti-n) 60 C-on a GTA 5.

    Egyébként a 2.5 slotos hűtéssel sem értem miért jössz, az enyém is annyi, nekem is batár hűtő van a VGA-n és szintén a legjobbak közé tartozik az én VGA-m hűtése is. :F

    Téged sem megbántani akarlak, cyberrel is megbeszéltük értelmesen a dolgokat privátban, de ezek amiket te írsz irreleváns dolgok a probléma szempontjából. Nem azért megy neki 60 C-n a kártya mert X kártyája van vagy mert a kártyáján olyan a hűtője sem a háza miatt. Egyszerűen lejjebb vannak véve a beállítások, ennyi. Jah és még mindig custom és nem costum. :P

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák