Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hmmm1

    aktív tag

    válasz akoska07 #450 üzenetére

    Na ja. : d Így teljesen igaz. meg úgy vannak vele sokan, sok dili, hogy hóó megvette a kártyát, eladja, kicsit buk rajta, hozzátesz valamennyit és megveszi a Ti-t, ugyanannyiért mint a másikat. Minden csak a pénzről szól sajna. Bár annak annyi a pozitívuma hogy akkor nem került többe a Ti mint az előző. Valakinek ez lehet jó: d
    Amúgy szerintem, meg nekem nem csak egy Ti lenne teljesértékű kártya - ez mit takar nálad? Ez ugyanúgy egy max szintnek nevezhető cucc lesz - lehet már most tudnának Ti-t kiadni, lehet csak később - bár így oké miért mondod a teljes értéket. Csak na - én két külön kártyának fogom fel az egészet (sima, meg ti). Pedig sose volt egy 960-tól nagyobb karim : d Ti erősebb, de lehet szükségtelen - ki mikor veszi. Most ha valaki vesz 1080-t szerintem hülyeség Ti-re válatani majd, annyit nem fog hozni, meg különben is, vicc az egész.

    Az egész videókártya biznisznek szerinte nem a több monitorozás, meg a VR kéne az alapnak lennie - az csak egy plusz extra valami, de sose lesz alap. Aztán ha így nézzük, akkor messze vannak még attól hogy rendesen kihasználják az erejét ezeknek. Pl.: engem nem hiszem hogy megbolondítani a 1080 vs 1080Ti közt a különbség, csak mert a Ti még 20 fps-t ad a VR-nál, meg még két monitor kiröhög - persze minden értéke jobb lesz, csak a gaming közel se fejlődik annyira, a grafika se olyan mértékben, mint anno.
    A DOOM az elég jól néz ki és stílusra egy profi cucc - olyan robosztus grafokat /engineket kéne dobálni, akkor azt mondom oké, de kicsit más irányba haladnak és az Unreal enginge 4 is hiába van évek óta, messze alig van rá valami. - És egy Quantum Break grafika messze nem annyira nagy szám már pl.

Új hozzászólás Aktív témák