Hirdetés

  • Filléres Redmi érkezett

    ma Az A3x nem kapott nagy bemutatót, egyszer csak felbukkant.

  • Read Only Memories: Neurodiver teszt

    gp A 2064 folytatása négy teljes évet csúszott a legelső tervekhez képest – a jövő transzhumanista világa még mindig roppant érdekes, a történet azonban már nem robotok, hanem agybúvárok körül forog.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • birorichard

    őstag

    Sziasztok,
    Alapfelállás, hogy egyrészt egyértelműen gyenge a mostani xbox one-om teljesítményben/látványban is, a scorpio sikerében pedig valahogy nem bízok, úgyhogy ahelyett inkább vga vásárlásra adnám a fejem (megint :D).

    Olvasgattam a fórumot, és tanácsot szeretnék kérni. 4690K mellé szeretnék venni egy 1070-t vagy 1080-t, 4K tv-hez, viszonylag közelről is nézem, szóval látom az 1080p és 2160p közti különbséget. Az tiszta, hogy még egy 1080-nal sem fogom tudni megoldani a 4K/60 fps-t, nem is ez a cél, a framerate-re singleplayer-ben nem vagyok túl igényes, ha stabil 30 megvan, akkor fps lock, a tv meg felskálázza (mint most az xone esetében), nekem ez teljességgel megfelel.

    Legtöbb tesztben azt láttam, hogy hellyel-közzel 4K maxon a 1070 is tudja tartani a stabil 30-t (részletességben képes vagyok bizonyos némi kompromisszumra, egy két beállítás, ha muszáj, nem kell ultra-n legyen). Amennyire nekem lejött, a teljesítmény szempontjából egyszerűen nem éri meg a 1080 majd 100E-es felára a 1070-nel szemben, de a jövőre érkező volta miatt sem.

    Akinek van 1070-e, az tudna nyilatkozni, hogy max közeli beállításokkal 2160p-ben tudja tartani a stabil 30-at a kártya pl ilyenekben, mint Division, TW3, stb.?

    Szerintetek jól gondolom, hogy talán most érdemesebb volna beruházni egy 1070-re (2160p/30 v 1080-1440p/60), jövőre pedig megnézni az új gen-t, és újragondolni ezt a 4K/60 fps témát akár egy 2070-2080-nal (mellette persze egy i7-re cserével)?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák