Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Alvin_ti4200 #1879 üzenetére

    Azt viszont én sem értem a GTS tuningnál, hogy ha a tesztjeid alapján alap órajelen átlag 28%-os lemaradás jött ki, akkor tuningolva hogyhogy ''közelében sincs a GTX-nek''. Mármint az alapórajelesnek. Ez kissé túlzásnak tűnik...

    Másrészt pedig valóban szó nem volt hazugságról, de az is elég gyenge érv, hogy a ''hivatalos'' driver tuti bugmentes. Mintha nem láttunk volna még rosszat hivatalosból...

    Nem mondom, hogy a driver rossz, de abban azért egyetérthetünk, hogy egy ilyen új architektúránál drivertől függetlenül még derülhetnek ki működési érdekességek a megjelenés után 4 nappal is, nem?

    Pl. úgy tűnik a steam procik órajelének kérdése sem tisztázott...

    Sztem pár teszt után biztosabb lesz a tuning megítélése is.
    :R

    [Szerkesztve]

  • sb

    veterán

    válasz Alvin_ti4200 #1883 üzenetére

    Ok.

    Egnem a 6-39%-os (átlag 28%) eltérés zavart meg.
    Ebben a két esetben ez 40 és 56%. Ezt nyilván nem hozza be. :)


    De amúgy azt sem tartom lehetetlennek, hogy vmi sávos órajel ugrás van a steam prociknál, mint ahogy a 7800-7900 is sávokban volt húzható. Lehet, hogy a külf. tesztekben mikor 615 helyett 650-re húzták, ott volt egy ugrás az órajelben ezért volt arányaiban jobb. Mondjuk azt kétlem, hogy ilyen 40-50%-os hátrányokat akár ott is be tudna hozni...

    Nomeg ha ez igaz - mármint a steam proc. órajel ugrás - akkor igencsak lutri a tuning - ahogy az eddigi tapasztalatok mutatják is.

    [Szerkesztve]

Aktív témák