Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Bemutatta első vízhűtését a Montech

    ph A HyperFlow ARGB kétféle méretben és kétféle színben érkezik.

  • xDefiant teszt

    gp A Ubisoft évek óta készül arra, hogy belépjen a gyors iramú hero shooterek piacára is: sok félbehagyott rivális és megannyi halasztás után megjelent végre a fura nevű xDefiant.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bici

    félisten

    válasz Pyttawrx #15984 üzenetére

    Köszi az infót! :R

    Az a bajom a NAS-okkal, meg az SBC-kkel, hogy hamar kifogynak a szuflából.
    Lenne pár feladat még, amit rábíznék a NAS-ra, és egy 14nm-es, vagy újabb 15W-tos laptop proci nagyon kis fogyasztással nagyon sokat bír.
    Tudom, hogy nem egy elegáns megoldás, de mivel nem nagyon vannak laptop fogyasztású ITX lapok mostanában hasonló teljesítménnyel, ezért jött az igény. Az ötlet pedig onnan jött, hogy a mostani laptopom mechanikailag és képernyő terén kezd meghalni, viszont a Ryzen-es alaplapja hibátlan és kellően gyors.
    Kikapcsolt kijelzővel SSD-vel az Ubuntu desktopon 4.9W-tot vesz fel a konektorból (vagyis benne van a töltő vesztesége), pedig futott a háttérben vagy 40 torrent - igaz csak pár MByte/sec volt éppen - ráadásul wifin ment minden.

    Lan-on, akksi nélkül lehet, hogy bemenne 4W alá üresben, és ha kell a kakaó, akkor van.

    Arra gondoltam, hogy megnézem, hogy gyárilag hol megy a levegő, és azokra a pontokra rakok bordát. Úgyis van itthon sok kis régi RAM-süni.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák