Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabyka

    aktív tag

    Sziasztok!

    Egy igen érdekes hibába botlottam: Lenovo G580 a win10 x64 telepítése után gyakorlatilag cca 25 percig megy és akkor mintha kikapnám az akksit és a tápkábelt, lekapcsol. Tehát nem szabályosan leáll, hanem csak kikapcsol. Visszakapcs után ugyanez. Nem melegszik sehol (full terheléssel 61-62 fokos), és mindaddig tökéletesen működik mindene. Valami tippetek esetleg akadna?

  • gabyka

    aktív tag

    Sziasztok!

    Fura problémába futottam bele...adott egy ideapad 710s-13isk noti (i5-8g). Szeretem, kicsi, gyors, könnyű, sokat bír az akksi is. Hurcolászni ideális. :)
    Sokat használtam usb-ről pendrájvot, notivinyót filmezésre, tárolásra, sosem volt semmi gondom vele. Gondoltam veszek egy ssd-t és egy külső házat hozzá, csak gyorsabb lenne illetve nem gond ha mozgatva van használat közben. Aquában vettem egy 512GB-os wd green nvme sata ssd-t és egy axagon usb 3-as házat hozzá (ez volt készleten épp). Addig minden jó volt míg rá nem dugtam a lenovora :) Elkezdtem másolni rá és kb 10 mp után közölte a gép, hogy eszközhiba miatt nem tudja folytatni a másolást. Az ablak is kifagyott, feladatkezelőből lőttem ki. Másik gépen látom, nincs rajta partíció. Újra partícionáltam, elkezdtem rá másolni, minden oké. Visszadugom a lenovora, ugyanaz megismétlődött megint. Se olvasni, se írni nem tudja.
    Az ssd+külsőház kombó jó, több gépen is próbáltam, notin, asztalin egyaránt, hibátlan. Gondoltam, inkompatibilis valami valamivel, így jártam. A fura, hogy minden mással jó volt.
    Most jön a csavar: a kollégám adott egy wd element külső vinyót, tegyek már rá némi filmet...ugyanúgy jártam vele, mint az ssd-vel. :Y
    Ami a közös (de lehet, hogy véletlen...) az a wd márka. Látott már valaki ilyesmit esetleg? :F

Új hozzászólás Aktív témák