Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dehecked

    tag

    Nekem egy Acer Aspire 5730Z 322G16Mn típusú gépem van és többször is volt képernyőproblémám vele, amit garanciálisan megoldottak cserével, kb 1 hónap volt minden szervízelés. Ami a problémám, hogy szerintem nem a képernyővel volt a baj, mivel az első csere után egy darabig működött aztán megint előjött a probléma (rángatózott a kép, meg néha eltűnt tizedmásodpercekre de sokszor egymás után, ami elég zavaró volt. Mondtam is a telefonos csajszinak, hogy sztem a VGA-val van baj, de kb. leszarták. Ami fura, hogy ha a képernyő alatt középen nyomtam a hangszóró feletti részt akkor eltűnt a probléma, én ebből érintkezési problémára gyanakodtam. Ha vki tudja mi lehet a baj légyszíves szóljon, mert baromi idegesítő, szerencsére most nem csinálja. A garancia sajnos lejárt már. A gépet amúgy 2009.februárjában vásároltam. Az érdekelne még hogy szerintetek mennyiért lehetne eladni most? Annyi problémája van még hogy az adapterét már villanyszerelő csinálta meg egyszer mert megtört a kábel, meg valamiért a procihűtő kerreg, de csak ritkán kapcsol be (a gép nem melegszik túlzottan emiatt).

Új hozzászólás Aktív témák