Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lita66

    tag

    válasz Vyndree #401 üzenetére

    Látod, ez jó kérdés, hogy hogyan teszem fel, ha nem működik a keresés:
    A telepítésnél (leírás szerint 23. pont után)[link] van egy fázis, amikor le tudod ellenőrizni, hogy csatolta-e már a google accountodat a markethez (ez nekem kb 5 perc volt, a leírásban 1-24 óra (mint lehetséges időtartam) szerepel.
    Az ellenőrzés úgy zajlik, hogy a számítógépeden felmész a marketre, bejelentkezel a megadott accountoddal, megkeresed a SearchMarket apk-t. és a számítógépen adott download paranccsal töltöd le a Nookra.
    Ha a csatolás már sikeresen lezajlott, akkor (ha több androidos eszközöd van) a "phone"-ként megjelenő eszközt választva le tudod tölteni az apk-t!
    Na ez nekem sikerült 5 perc múlva, lehet hétvége miatt nem voltak leterhelve a Play szerverei...
    Ez azt is jelenti, hogy bármikor, a számítógéről a Nookra tudsz tölteni a Playről programot, ha belépsz a nookon megadott accountodba!
    Szóval, az első pár alkalmazást így telepítettem, aztán meg a searchmarkettal megkeresve. Azért a számítógépen keresve kényelmesebb, pláne mert működik is jól!
    Sztem most már könyvet is le lehet majd innen tölteni (szinte csak angol nyelvűek vannak :( ), csak kell hozzá egy guglis olvasó-transzformáló (nem tudom pontosan, csak érintőlegesen néztem utána)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák