Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • anémethferi

    újonc

    Sziasztok.

    A következő a helyzet:

    22 éves vagyok. Másfél évig jártam egy most 18 éves lánnyal. Nagyon szerelmes voltam, sőt még most is. Az egyetlen bajom az volt vele, hogy sokat hisztizett. És 95%-ban tényleges ok nélkül. Ilyenkor mindig próbáltam nyugtatgatni, megsimogatni. Próbáltam jól kezelni a helyzetet, de az ilyenekkel nekem is mindig elrontotta a kedvem. Ezen kívül még sokat féltékenykedett. Mivel táncoltam, vannak táncos csaj ismerőseim, akikkel beszélgetni szoktam, de soha sem kettesben, mindig nagyobb társaságban, és meg sem csalnám/csaltam soha sem. De ő, akit nem ismert, és még szép is volt, arra féltékenykedett. Én őt laza pórázon tartottam. Úgy gondoltam, hogy ha bizonyítom, hogy mennyire szeretem, úgysem fog félrelépni. Elengedtem mindig bulizni, nem féltékenykedtem a fiúhaverjaira, pedig neki abból van sok, és jó párnak be is jön.

    Aztán februárban megromlott hirtelen a dolog. Ha találkoztunk, látszódott rajta, hogy nem érdeklem igazán, a haverokkal meg csomót ment bulizni. Aztán ultimátumot adtam neki, hogy vegyen már engem is komolyan. Ekkor látszott rajta, hogy határozatlan, nem tudja mit akar, így szakítottam vele. Persze állandóan keresett, telefonon, interneten. Végül beadtam a derekam. Találkoztunk, tök jó volt, aztán jött a feketeleves. Elmondta, hogy az eltelt 1 hét alatt egy buliban csókolózott egyik fiú haverjával. Akkor kiakadtam, de megbocsátottam neki, hisz nagyon szeretem. Viszont ő azóta úgy érzi, hogy időre van szüksége, hogy változtasson a szemléletén, hogy életképes maradjon a kapcsolatunk, mert én mindent megteszek érte, ő mégsem tudta értékelni. Valamint bevallotta, hogy egy kis szabadságra is vágyik. Tehát kb március közepe óta kb 2 hetente találkozunk (ugyebár hivatalosan szakítottunk), 1x le is feküdtünk, meg csókok is elcsattannak, de ő mégsem akar velem együtt lenni komolyan. Nekem ez meg fáj nagyon, hogy mellettem van, de mégsem az enyém. Pedig azt mondja, hogy szeret, de mégsem akar visszajönni hozzám. Ha hív, én meg minden alkalmat kihasználok, hogy vele lehessek,mert hiányzik. De már nagyon rosszul érzem magam. Szerintetek érdemes ebbe még energiát fektetni, hogy ha mellettem van, érezze milyen jó velem? Vagy pont az ellenkezőjét kellene?

    [ Szerkesztve ]

  • anémethferi

    újonc

    válasz szőröscica #45841 üzenetére

    Ugye hivatalosan nem vagyunk együtt.
    Csak találkozunk, de aztán a végén mindig lesz 1-2 csók. Én meg utána rendszerint kiborulok, hogy akkor meg miért nem vagyunk együtt, ha még mindig azt mondja, hogy szeret. Nem értem ezt a helyzetet. Állandóan felkavarodok érzelmileg így, semmire nem tudok koncentrálni így.
    Ő meg mindig azt mondja, hogy tartani akarja velem a kapcsolatot, mert tudni akarja, mi van velem meg blabla..

Aktív témák