Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz akos3 #37853 üzenetére

    Ez érdekes lehet, nálunk ez az opció biztos nem áll fent.
    ..és amúgy is, ha egy kapcsolat odajut, h szakítás lesz a vége, miért hajlana mindkettő fél arra, h újra?! :F

    [ Szerkesztve ]

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

  • Eugene Roe

    őstag

    válasz akos3 #37853 üzenetére

    Szerintem inkább csak akkor, ha mindkét fél butuska és impulzív, szóval butuska :) elvégre ha annyira jó minden, miért szakítanak? mert nem mentél el vele vhova? vagy kimaradt a névnap?

    Nemtom kinél, hogy megy, de én igyekszem elég logikusan végezni a dolgot, ha akarom vele, nem eresztem el,ha pedig nem akarom, akkor teszek rá. (ha akarom és elküld a fenébe, akkor it teszek rá ;] )

    Aztán jön köv felvonás, szar együtt, vagyis jobb lenne mással... szétmentek félrekúrtok ida-oda, kicsapongjátok egymást azt hajrá... deee mindez ritkán tudatosul, szóval megint csak butaság... :)) és itt jön képbe, hogy milyen szakítás a szakítás... :) de ne menjünk bele :P

    Egy biztos, ha két ember szereti egymást, nem igazán megy szét... kivéve ha buta, vagy mégsem szeretik egymást eléggé, hiszen ha jobban kell másvalaki erre-arra, akkor az azt jelenti, hogy a mostani eléggé értéktelen erre-arra, szerelemben pedig csak szerelem van. Szerelem vs szeretet................ :O

    It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

Aktív témák