Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz frame>24 #26633 üzenetére

    Mindig csak a hormonok meg a feromonok. ;]

    Addig ajánlgattam tegnap éjjel azt a Queens Of The Stone Age-számot, hogy azóta sem hajlandó elhagyni a playlist-emet. Ez ilyen. :U Jól lehet rá headbang-elni.

    F*szom tudja, asszem én is be vagyok zsongva. Tavasz van vagy mi (a naptárt meg lesz*rom).

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • tibi666

    senior tag

    válasz frame>24 #26633 üzenetére

    reméljük a legjobbakat. :)
    a szekszárd-dunaföldvár még nem is olyan durva. egy debrecen-kolozsvár-debrecen táv éjjel, na az már izgalmasabb. mondjuk manapság már kevésbé gáz, mióta rendbetették az utakat a románok. de pár éve még olyan volt, hogy mentél az autópálya-minőségű úton, aztán egyik pillanatról a másikra eltűnt alólad. se tábla, se semmi, hirtelen egy kavicsos mező közepén találod magad. reflektor fel, és reménykedhetsz, hogy jófelé mész. az külön vicces volt, mikor a város előtt km-eken keresztül jó 20 centi szintkülönbség volt a két sáv között.

    én meg gondoltam, hogy le nfs-ezek a teszkóig, hogy vegyek pár sört, de letettem róla. most fogadtam meg, hogy egészségesebb életmódra váltok. pl. heti 4 pizza helyett beérem eggyel is. illetve még kevesebb alkoholt fogyasztok. meg elkezdek főzni tanulni, hogy egészségesebb kajákat tudjak csinálni magamnak. ja, és még tornázni is elkezdtem itthon. :DDD úgyhogy ma este nincs sörike.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák