Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kékes525

    félisten

    válasz pvt.peter #5631 üzenetére

    Most küldtem el:

    "Tisztelt Cím!

    Lenne egy javaslatom a program továbbfejlesztéséhez. Látom, hogy a további beállításoknál a program számokkal jelzi a változásokat az alapértelmezett értékekhez képest. Azonban nem látom azt, hogy konkrétan mit változtattam meg milyen értékről. Azt szeretném kérni, hogy a jövőben ezt is mutassa a program, mert ez az ami igazán megkönnyítené az esetleges változtatás után fellépő probléma kezelését, javítását.

    Esetleg az is hasznos lehetne, ha lehetőség lenne nemcsak a teljes alapértelmezett beállítások visszaállítására -ami már most is lehetséges, hanem kategóriánként, illetve laponkénti alapbeállítás visszaállítására is.

    Tisztelettel,

    ......................."

    Valószínűleg holnap megjön a válasz, nagyon gyorsak szoktak lenni. Ha megjön megírom, hogy mit válaszoltak.

    Már megjelent a számítógépükön. :)

    [ Szerkesztve ]

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

  • Kékes525

    félisten

    válasz pvt.peter #5631 üzenetére

    Ez gyors volt, a válasz:

    "Tisztelt .....................!

    Köszönjük levelét és egyben javaslatait.
    Az első jelzett felvetésre azt tudom mondani, hogy jelenleg is jelzi a termék, hogy hol történt változás. Csatolok egy képet, ahol ez látható.

    A második felvetést pedig már jeleztük, hiszen az otthoni 8-as verzióig így működött a program, jelenleg valóban úgy van, ahogy Ön említette, elképzelhető, hogy az egyik jövőbeli verzióban újra visszakerül ez a megoldás.

    További kellemes napot kívánok Önnek.

    Üdvözlettel: Béres Péter
    Vezető IT tanácsadó
    Sicontact Kft."

    Csatolmány:

    [ Szerkesztve ]

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Új hozzászólás Aktív témák