Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devil198909

    tag

    válasz Dr.F.E.R.I. #1997 üzenetére

    Hát a legelső változás ami nekem nagyon szembe tűnt azok a pályák hangulata!Ennek már inkább van az az igazi donkey kong country feelingje mint a Returns-nek!A másik ügyebár eleve a társak itt van Dixy kong is meg Cranky kong is akiknek megvannak a külön képességeik amivel segítenek téged a pályát könnyebben végigvinni és a cuccok összeszedését is jóval megkönnyítik!A bolt is teljesen más mint a sima Returns-ben azért itt már több a segítség is!Háromféle színű lufit lehet kapni a piros az sima plusz életet ad,a zöld az vissza tud hozni téged a szakadékból ha esetleg leesnél,a kék lufi pedig a víz alatti részeknél nagy segítség ha esetleg nem vennéd észre hogy elfogyott a levegőd mert ez visszatölti!Akkor lehet kapni még egy ilyen páncélt is ami akkor jó ha olyan pálya van ahol ilyen sínen kell a barlangi kocsiban ülni és ugrálni mert ott elég könnyű elhalálozni!Meg lehet kapni a boltban 3 féle hordót is amiben a barátaink vannak benne tehát ha a pályán elveszíted a társad akkor 3-szor vissza tudod hozni ezzel a hordóval attól függően hogy melyiknek a hordóját vetted meg tehát vagy dixy kongot vagy cranky kongot vagy diddy kongot!Akkor ha két karaktered van a pályán tehát ha van egy társad is és megfelelő mennyiségű banánt szettél össze akkor ha sok ellenség van az adott helyen van egy speciális mozdulat amitől az összes megsemmisül!Tehát azért új mozdulatokkal is bővült a játék!Engem nagyon elragadott magával a játék!Valahogy ez sokkal jobban elkapta azt a hangulatot mint a Returns legalábbis nekem!Eddig a második főellenségnél vagyok azok is élvezetesek és ötletesek van bennük kihívás!Természetesen a grafika is HD-ben gyönyörű és tűéles! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák