Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz ProEvoFan #12659 üzenetére

    Amiben próbálják magyarázni, hogy a Hogwart's Legacy miért nincs jelölve, év játéka díjakra.

    Azt írják, hogy a HL helyett olyan játékok vannak jelölve a The Game Awards év játéka címére, amik egyedibbek, újítóbbak, és jobb a sztorijuk. A sztoriról én még nem tudok nyilatkozni. Dehogy egyedibb és újítóbb lenne a Resident Evil 4 (Remake) és a Spider-Man 2 ennél, az hát érdekes... De tovább megyek. Én a jelöltek közül egyedül az Alan Wake 2-t és a Baldur's Gate 3-at tartom abszolút jogosnak. Ha ezek a szempontok. A többibe bele tudnék kötni. Ezzel nem azt mondom, hogy nincs ott a helyük, csak ha nem lennének jelölve, az is magyarázható lenne. (Mondjuk a Mario Wonder-ről elég keveset tudok)

    De visszatérve a cikkre, ekkora hülyeséget leírni. Tipikusan megint a hozzá nem értés. És én sokadjára is meglepődök rajtuk, nem is értem magamat. :D

    Szóval nem azzal van nekem bajom, hogy nem jelölték a Legacy-t. Én ettől nem fogom kevésbé, vagy jobban élvezni. Nekem tök mindegy. Csak a cikk egy butaság.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák