Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kayla

    tag

    Sziasztok!
    Az alábbi probléma miatt írok hátha ti tudtok valamit.

    Most vettem egy gépet:
    Asus P8Z68 pro alaplap
    A data 2x4GB 1600 Mhz geming series
    Core I7 2600K
    Noctua NH-D14
    WD wd10ears zöld winchester
    4670 1GB ati vid kari
    Cooler master 912 plus ház
    és 750W Moduláris Corsair Táp

    Nos először annak és rendje modja szerint win7 64 bit ultimate került telepítésre, ekkor hamar kiderült, hogy a winyóba nem dugtam bele a sata kábelt ^^
    Ez megtörtént feltettem win7 et. Leakartam futtatni egy Everest ultimate béta verziót sebesség mérésre ennek eredménye 2 kék halál. És a gép minden beindításnál ismételten leállt majd még 1 szer beindult
    Majd vezetékeket leellenőriztem ramokat átpakoltam másik 2 szlotba.
    Ismét elindítottam gépet megint lefuttattam az everestet: most nem volt kék halál de a progi kilépett !!!! Köv lépésben lement 3D mark 2006 majd HD sentinel teszt progi és a végén egy
    Super Ram 6 teszt is futott hiba nuku a gép most is megy, de valahogy mintha kicsit lassulna vagyis van mikor elgondolkodik O.o
    Most próbálok gameket gond nincs, furcsa hang sincs a gép elején az alaplapi hang se ad ki ram hiba jelet, a fények se jeleznek semmit. Ötlet? Én vezetékre gyanakszom hogy valami nem jól lett a helyére rakva, bár ennek nyomát nem látom :S :F

    [ Szerkesztve ]

    A halál eljő, akarva akaratlanul. Csak rajtunk áll, hogy szép emlékkel zárunk, vagy keserédes tapasztalatokkal.

  • Kayla

    tag

    Ui.: Most már csak az everestnek nem tetszik ahogy látom :S
    Minden megy most megy 5 órája a gép, semmivel nincs baja, de ha sebesség riportot bekapcsolom elkezdi, majd a program bezárul O.o Hozzáteszem, hogy az alaplapomat nem is ismeri a progi hiába a legújabb. :F

    A halál eljő, akarva akaratlanul. Csak rajtunk áll, hogy szép emlékkel zárunk, vagy keserédes tapasztalatokkal.

Új hozzászólás Aktív témák