Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Logan

    csendes tag

    Sziasztok!

    Abban szeretném a segítégeteket kérni hogy 2013 nyár elején vettem egy használt gigabyte ga-x48-ds5 nevezetű alaplapot illetve egy gigabyte ODIN Plus 700W-os tápegységet (120GB OCZ Agility3 ssd vinyó van fővinyónak berakva, 2DB ATI 5770-es vga kari van még a gépben).

    Szeptember-Október környékéig semmi gondom nem volt a géppel, de utána kezdett újraindulgatni a gépem és most már nagyon idegesítő hogy 1-2 óránként vagy néha már 30-40 percenként újraindul.

    Mivel SSD-t használok így megcsináltam az SSD beüzemelése a gyakorlatban! www.logout.hu cikkében leírtakat, mert ismerős ajánlotta pont azért mert állítólag így hosszabb életű lesz az ssd-m.

    Pár hiba amit az eseménynaplók megtekintése részen belül a Felügyeleti eseményeknél kiír nekem a gép:

    1.
    A szolgáltatás (Előtöltés) leállt a következő hibával:
    A rendszer nem találja a megadott fájlt.

    2.
    A(z) IDE\CdRomTSSTcorp_CDDVDW_SH-S223C________________SB01____\5&36a55c2a&0&1.0.0 eszköz \Driver\pfc illesztőprogramja nem töltődött be.

    3.
    A(z) \SystemRoot\SysWow64\drivers\pfc.sys betöltését a rendszer blokkolta, mert nem kompatibilis a rendszerrel. Lépjen kapcsolatba a szoftver szállítójával az illesztőprogram kompatibilis verziójának beszerzéséért.

    És még sorolhatnám.

    Előre is köszönöm a segítséget.

Új hozzászólás Aktív témák