Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #73173120

    törölt tag

    Sziasztok!

    Remélem jó helyen érdeklődök, röviden vázolnám.

    Adott egy Dell Optiplex 755 USFF, DVI kimenettel. Ha rákötöm a 22"-os Full HD monitoromra DVI-DSUB átalakítóval, minden probléma nélkül megy 1920*1080-as felbontásban. Viszont, ha az lcd tv-mre kötöm rá, akkor a kép összeugrik, és a tévén felén van csak. Szóval mintha összehúzódna, de nem lehet sehogy se beállítani, viszont ha ugyan arra a kábelre a laptopomat dugom rá, tökéletes a kép a tévén.

    Szóval:

    Dell + 22" monitor = 1920*1080, szép kép.

    Laptop + Lcd TV = 1920*1080, szép kép.

    Dell + Lcd TV = 1920*1080-as felbontáson, a kép összecsúszva, féloldalasan jelenik meg, semmilyen beállítás sem segít.

    Dell + Lcd TV alacsonyabb felbontáson = Nem éles a kép, mert nem natív felbontáson üzemel, viszont az egész területet felhasználja, nem féloldalas.

    Kicseréltem már a DVI-DSUB átalakítót, már legalább 3-at próbáltam, kicseréltem a kábelt amivel a gépet és a tévét kötöm össze, a tv natív felbontása full hd, és eddig bármilyen gépet, laptopot dugtam rá, szépen ment, mint egy nagy monitor. Újra telepítettem már a windowst úgy, hogy az elejétől a tv legyen csak rádugva, de ha a felbontás a fullhd-ra állítom, máris összeugrik a kép.

    Valakinek valami ötlet?

    Köszönöm a választ előre is! :R

    Üdv. Viktor

Új hozzászólás Aktív témák